Kompletní služby pro podnikatele

Vstupte do světa podnikání s našimi komplexními poradenskými službami. Nabízíme veškeré služby, které k podnikání potřebujete. Kromě zakládání společností a vedení účetnictví poskytujeme i efektivní daňovou optimalizaci, digitální marketing a tvorbu atraktivních webových stránek.

Kompletní služby pro podnikatele, účetnictví, daňové přiznání, weby a marketing
Let oblasti účetnictví a daní​
0 +
Založených společností ​
0 +
Spokojených klientů
0 +
DURAS s.r.o. Petra Tasařová, Dominik Hažmuka, Patrik Kourek, Eliška Klímová

KDO JSME?

Vstupte do světa podnikání s naší rodinnou firmou, která má dlouholeté zkušenosti. Nabízíme kompletní účetní služby pro podnikatele a firmy všech rozměrů. Každému klientovi věnujeme individuální péči a s maximálním úsilím se snažíme porozumět jeho podnikání.

Naše vize je pomáhat klientům s daňovou optimalizací, správným vedením účetnictví a zaměřovat se na jejich podnikatelský růst. Společně budujeme silné základy pro úspěch Vašeho podnikání. 

ÚČETNICTVÍ

Postaráme se o Vaše účetnictví, mzdovou agendu a komunikaci s úřady. Vy se v klidu můžete věnovat naplňování Vašich podnikatelských cílů.
My už děláme, co nás baví, teď je řada na Vás.

Jaké účetní služby nabízíme?

  • podvojné účetnictví
  • zpracování DPH, KH, SH
  • výkazy a přehledy
  • daňová evidence
  • zpracování mezd
  • DPP a DPČ
  • příprava smluv a dokladů
  • zastoupení u kontrol 

Získejte přístup na náš server pro sledování Vaší účetní jednotky a možnost vlastního vystavování faktur.

Postaráme se o kompletní rekonstrukci Vašeho účetnictví s vyřízením veškerých náležitostí ke státní správě. 

DURAS s.r.o. Kompletní služby pro podnikatele, účetnictví, weby, marketing, daňové přiznání, lidkvidace firem, založení společnosti

DAŇOVÉ PŘIZNÁNÍ

Chápeme, že vypracování daňového přiznání může být náročné. Jsme zde proto, abychom vám usnadnili život. S naší pomocnou rukou zpracujeme vaše daňové přiznání, takže se můžete plně věnovat svým povinnostem. Průběžně sledujeme aktuální změny v daňovém zákoně, abychom vám zajistili nejlepší možnou službu.

Daň z nemovitosti

Daň z příjmu právnických osob

Daň z přidané hodnoty

Kontrolní a souhrnné hlášení

Daň z příjmu fyzických osob

Daňová optimalizace

Založení společnosti: Zajišťujeme kompletní zakládání společností “na klíč”. Na úvodní schůzce projednáme všechny potřebné informace a připravíme veškeré dokumenty. S plnou mocí od Vás společnost založíme do 14 dní.

Likvidace společnosti: Specializujeme se na bezproblémovou likvidaci společností. Postaráme se o systematické ukončení všech obchodních aktivit, uzavření účtů a splácení závazků. Celý proces řídíme efektivně, aby byl dokončen v souladu s právními předpisy.

DURAS s.r.o. - tvorba webových stránek

WEBOVÉ STRÁNKY

Webové stránky jsou prezentací vašeho podnikání. Nezáleží na tom jakou službu či produkt chcete nabízet, Vaše webové stránky jsou základem pro úspěšný marketing, obchod a plnění Vašich představ a cílů. Právě webové stránky jsou základním kamenem, který Vám pomůže prorazit do daného odvětví. Rádi se postaráme o vytvoření stránek a jejich následnou správu.

DIGITÁLNÍ MARKETING

Marketing je nedílnou součástí každého podnikání, abyste byli vidět, je potřeba mít vše nastavené a zoptimalizované. Spolupracujeme s nástroji jako Google Analytics a Google Ads, abychom Vám zajistili úspěšné reklamní kampaně.
Zároveň se postaráme o profily na sociálních sítích, kde Vám budeme vytvářet atraktivní image Vašeho podniku.

Kompletní služby pro podnikatele -Digitální marketing

Proškolíme Vás!

Petra Tesařová

Nabízíme školení finanční gramotnosti pro základní a střední školy, pro firmy a jejich zaměstnance. Cílem těchto školení je vzdělání v oblasti mezd, sociálního, zdravotního pojištění a daňové problematiky. Studentům dokážeme pomoci v čase své první brigády, zaměstnancům zase pomůžeme s rozborem výplatní pásky. Školení upravujeme dle publika a je možné se zaměřit na konkrétní problematiku, vše záleží na Vás.

Kompletní služby pro podnikatele - Petra Tesařová DURAS s.r.o. Školení škol a firem

Jsme tu pro Vaše dotazy.

Kontaktujete nás a my Vám pomůže s Vaším podnikáním DURAS s.r.o.

Kde nás najdete?

Srázná 4837/19, 586 01 Jihlava
Boudníkova 2538/13, 180 00 Praha
Kompletní služby pro podnikatele - DURAS s.r.o. - Účetnictví a marketing
Srázná 4837/19; 58601, Jihlava vedená u Krajského soudu v Brně oddíl C, vložka 75731 +420 734 753 300

Bankovní spojení: 227924072/0600
info@ucetnictviduras.cz

IČO: 29366224 DIČ: CZ29366224
Scroll to Top