O nás

Váš čas je omezený, proto svěřte účetnictví nám a dělejte co Vás baví.

Petra Tesařová

Jmenuji se Petra Tesařová a jsem zakladatelkou firmy DURAS s.r.o. S účetnictvím jsem začínala ve firmě mé dlouholeté kamarádky, která mě postupně zaučovala. Po nabrání potřebných zkušeností jsem se rozhodla postavit na vlastní nohy a začít budovat svoji firmu s vidinou rodinné společnosti.

Dominik Kourek

Jmenuji se Dominik Kourek a studoval jsem střední školu se zaměřením na ekonomiku, podnikání a účetnictví. Během studia jsem chodil do firmy vypomáhat a po úspěšném složení maturitní zkoušky jsem se zde začal i pracovat. Mojí prioritou je úspěšně řídit chod firmy a pracovat na jejím rozvoji a růstu.

Pracujeme jako tým

Společně jsme vytvořili tým. Specializací naší firmy je kompletní vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mzdové agendy, založení společností na klíč, dále poradenské a ostatní účetní služby. Zajišťujeme komunikaci s úřady a zastupování před úřady. Důkazem naší odbornosti je diskrétnost a individuální přístup ke každému z klientů. Hlavní zásadou firmy je spolehlivost, preciznost a přehlednost naší práce. Účetní služby, které poskytujeme, nadále zlepšujeme tak, abychom co nejlépe využili své znalosti a zkušenosti z praxe. Naším cílem je vaše 100% spokojenost.